0 (532) 162 74 24
     Üzerinizde büyümü var ?      Sebepsiz yere içinizmi sıkılıyor ?      Vücudunuzda karıncalanmalarmı oluyor ?      Geceleri uyuyamıyormusunuz ?      Elinizi attığınız yer kuruyormu ?      Genel kısmetinizmi kapalı ?      Bütün hayatınız baştan sona değişecek      Ruhsal bunalımdan kurtulacaksınız      Kaybolan aile huzurunuz geri gelecek      Maddi gücünüz düze girecek      Muhabbete muhabbet şer'lere geçit yoktur      Vermek istemeseydi istemeyi vermezdi      Hak geldimi batıl zail olur      (0532) 162 74 24 - cozum@buyucozumu.com
    Avatar Tılsımı
    Büyü - Sihir Yapmak Günahtır
    Büyü Araçları
    Büyü ile Sihir Arasındaki Fark
    Büyü Nedir ?
    Büyü Öğrenenler Kınanmıştır
    Büyüleyen Kadınlar ve Erkekler
    Büyünün Tarihçesi
    Büyünün Tesir Gücü Nedir ?
    Büyünün Yapılış Şekli
    Büyünün Yaygın Olmasının Sebebi
    Çeşitli Büyüler
    Din ve Büyü İlişkisi
    Dua
    Felak ta Geçen Büyü ve Büyücülük
    Gözdeğmesi Nasıl Olur ?
    Hacamat
    Hz. MUSA (A.S.) Devrinde Sihir
    Hz. Peygamber (A.S.M.) Devrinde Büyü
    Hz. SÜLEYMAN (A.S.) Devrinde Sihir
    Kur'an'da Büyü ve Büyücülük
    Melekler
    Nazar-İsa Betü'l-Ayn
    Pazartesi Neden Önemlidir ?
    Peygamberimize (A.S.M.) Büyü
    Peygamberler ve Sihir
    Sihir - Büyü Yapmak ya da Yaptırmak
    Sihir Nedir ?
    Sihirden - Büyüden Kurtulmanın Çaresi
    Sihrin Çeşitleri
    Şeytan
    Şeytanın Fısıltısı Vesvese
    Şirinlik Tılsımı
    Tedavi
    Ünlü Büyücüler
    Yıldız Düşüklüğü
TIRNAK BÜYÜSÜ

Tırnak büyüsü aşk ve bağlama büyülerinde kullanılır.Bay ve baya?nın birbirlerini sevmesi-düşünmesi-bağlanması için büyü yapılması istenen kişinin birkaç tırnakları alınarak yedi çeşmeden alınmış bir tas suyun içinde her gün yedi kere okuma yapılır. Son günü tırnaklar alınır kirli yünle kurutulup büyü yapılmak istenen kimsenin adı yazılı bir kağıda sarılır.Kağıt üçgen biçiminde katlanır. O nun üstüne yedi kat muşamba sarılır. Muşambanın üstüne de büyü yapılması istenen kişinin giysisi ile sarılır. Büyü yapılması istenen kişinin gelip geçtiği yere gömülür. Yapılan büyünün üzerinden geçtikçe kime karşı yapıldıysa büyü yapılan kimse o na bağlanmış tutsak olur.Aşk büyüsündede çok sıklıkla tırnak büyüsü kullanırlar.Bağlama büyüsü ile iç içe olan tırnak büyüsü,çok yakın ve yakınlaşma sonucu tırnak tedarik edilebilinecek içten olması zaruri bir büyü çeşitidir.

Tırnak büyüsü çözümünde, aşk ve bağlama büyü iptali metodu alınarak beyin algılama sinyallerini gevşetip düşünce odaklı takıntıları kurtaracak, beyni negatif enerjilerden arınmasını sağlayan çözüm odaklı uygulamalar sağlanmalıdır.

Büyü çözümü - Metafizik çözüm - Tüm hakları saklıdır. © 2011